Sokół Ełganowo 0:4 GKS Kowale

e-mail: aschro@gmail.com

Klub Przyjaciół GKS Sztorm Mosty

KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY

Przyjaciele GKS Sztorm Mosty:

_________________________________________________

Gminny Klub Sportowy Sztorm Mosty informuje, że od dnia 01.09.2014r. powołany zostaje „KLUB PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY”. Jest to powołana pod patronatem Honorowego Prezesa GKS Sztorm Mosty – Wójta Gminy Kosakowo Jerzego Włudzika inicjatywa, która zrzesza osoby prywatne oraz mniejsze przedsiębiorstwa pragnące na miarę swoich możliwości finansowych wesprzeć działalność GKS Sztorm Mosty.

Podstawową ideą powołania „KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY” ma być realizacja wzajemnych celów biznesowych przez wszystkich Członków Klubu oraz możliwość nawiązania kontaktów, umocnienia pozycji firmy na rynku oraz kreowania swojego wizerunku jako lojalnego odpowiedzialnego społecznie i rzetelnego przedsiębiorcy. Ponadto ideą powstania „KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY” ma być skonsolidowanie osób prywatnych i firm działających na terenie Gminy Kosakowo, Powiatu Puckiego i miast ościennych - Gdyni, Rumi i Redy, których uczestnictwo w klubie to dobrowolna i świadoma chęć pomocy Gminnemu Klubowi Sportowemu Sztorm Mosty. Liczymy, że „KLUB PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY” będzie rozwijał się w tym kierunku, aby Członkowie Klubu nie tylko zyskiwali promocję swojej marki, ale również korzyści ekonomiczne. Dobra współpraca z przedsiębiorcami, mediami czy lokalnym samorządem powinny być zauważane nie tylko w regionie ale i poza nim, dzięki czemu możemy oferować Członkom Klubu nie tylko dobrą i skuteczną reklamę, ale również i inne formy współpracy.

Aby stać się członkiem "KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY", należy wspierać GKS Sztorm Mosty regularnymi miesięcznymi składkami - wpłatami na konto klubu, które będą przeznaczana na bieżącą działalność stowarzyszenia GKS Sztorm Mosty.  Koordynatorem "KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY" z ramienia naszego stowarzyszenia jest wiceprezes Piotr Fos, z którym można kontaktować się pod nr kom. 501-326-119 lub mailowo poprzez adres piotr.f@poczta.onet.pl.

Członkowie "KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY", uzyskują następujące prawa i przywileje (wpłata min. 3 składek):

- miejsce na liście osób wspierających GKS Sztorm Mosty (lista dostępna na stronie internetowej www.sztormmosty.futbolowo.pl)

- możliwość umieszczenia baneru reklamowego na obiektach GKS Sztorm Mosty

- 10% zniżki na zakupy gadżetów promocyjnych GKS Sztorm Mosty

- bieżącą informację przysyłaną drogą mailową o wydarzeniach w Gminnym Klubie Sportowym Sztorm Mosty

Aby zostać członkiem "KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY", wystarczy wypełnić i podpisać dostępną w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy w Kosakowie ul. Żeromskiego 69 oraz na oficjalnej stronie www.sztormmosty.futbolowo.pl deklarację dobrowolnego przystąpienia do klubu oraz określić wysokość miesięcznej składki (wpłata minimalna wynosi 50 zł).

Wpłaty dokonywane są w formie darowizny na cele statutowe stowarzyszenia Gminny Klub Sportowy Sztorm Mosty na konto: GKS Sztorm Mosty, ul. Żeromskiego 69, 81-198 Kosakowo GBS BANK RUMIA nr konta: 44 8351 0003 0021 3817 2000 0010 z koniecznym dopiskiem: „KLUB PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY", składka na cele statutowe, imię nazwisko.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym przedsięwzięciem lub oczekują więcej informacji, prosimy o kontakt z przedstawicielami klubu. Brak wpłaty deklarowanej kwoty przez okres dwóch miesięcy powoduje wykreślenie z „KLUBU PRZYJACIÓŁ GKS SZTORM MOSTY".

_________________________________________________

Deklaracja przystąpienia>>>