Sztorm Mosty - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
KS Mściszewice 0:7 KS Kamienica Królewska
SPK Kamionka Sopot 1:3 Kaszuby Połchowo
Polonia Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo
Gedania II Gdańsk 2:3 GKS Kowale
Wietcisa Skarszewy 2:1 Czarni Pruszcz Gdański
Orlęta Reda 2:1 GKS Sierakowice
Sokół Ełganowo 3:2 Sztorm Mosty
Bałtyk II Gdynia 2:1 Orzeł Trąbki Wielkie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
KS Kamienica Królewska - Sokół Ełganowo
GKS Sierakowice - KS Mściszewice
Sztorm Mosty - Polonia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - SPK Kamionka Sopot
GKS Kowale - Orlęta Reda
MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia
Kaszuby Połchowo - Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk

Klub Przyjaciół

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej Śliwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Sparingi Lato 2014

Poniżej przedstawiamy zaplanowane sparingi przedsezonowe pierwszej drużyny V ligi oraz rezerw B-klasy. Lista sparingpartnerów i wyniki będą na bieżąco uzupełniane, jak też będą podawane dokładne terminu, godziny i miejsca spotkań.

Sztorm Mosty (V liga):

16/07, g. 18:00, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Gryf Wejherowo (III liga) 1:3 (0:2) 

Bramki: 0:1 11' Gryf, 0:2 32' Gryf, 1:2 69' S. Kurdziel, 1:3 89' Gryf. 

Sztorm: B. Kortas - K. Graczyk (46' M. Ankiewicz), M. Freiberg (46' Ł. Baran), P. Chełmikowski (46' A. Stenka), D. Kaleta (46' M. Kraiński) - M. Maszota (46' M. Chełmikowski) - T. Czaplicki (61' M. Śmiejkowski), Ł. Godlewski, S. Karnat (46' S. Kurdziel), K. Kurdybelski (46' A. Stempka) - R. Kupiec (61' A. Grzela).

 

19/07, g. 18:00, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Kaszuby Połchowo (A-klasa) 13:1 (7:1)

Bramki: Kupiec 4 (10' 48' 85' 89'), S. Kurdziel 4 (24' 30' 78' 79'), Kurdybelski 2 (32' 34'), Godlewski (20'), Kaleta (41'), P.Kurdziel (83'), dla Połchowa bramka w 27'.

Sztorm: Mistygacz - Graczyk, Freiberg, P. Chełmikowski, Kaleta (49' Grzela)- Kurdybelski, Maszota (46' Janiak), Godlewski, Czaplicki (65' P.Kurdziel) - S.Kurdziel, Kupiec.

W drużynie Kaszuby Połchowo zagrało trzech zawodników Sztormu. Byli to: Ankiewicz, Stempka oraz M. Chełmikowski.

 

23/07, g. 18:30, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Orlęta Reda 2:7 (0:4)

Bramki: Kurdybelski 49' , Godlewski 85' - 3', 25', 27', 35', 55', 61', 80'.

Sztorm: Kortas - Graczyk (66' Ankiewicz), Freiberg (46' Maszota), Baran, Kaleta, Czaplicki, Janiak (55' S.Kurdziel), Karnat (39' Godlewski), Kurdybelski (83' P.Kurdziel), S.Kurdziel (37' Wierzchołowski), Kupiec.

 

25/07, Reda, Rekowo Dolne: Błyskawica Reda Rekowo - Sztorm Mosty 4:4 (1:2)

Bramki: Kupiec 3, S. Kurdziel.

Sztorm: Kortas - Ankiewicz, Mądrzak, Graczyk, Kaleta - P. Kurdziel, Kupiec, Karnat, Michalski - S. Kurdziel.

 

02/08, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Orkan Rumia 3:3 (0:3)

Bramki: S.Kurdziel 53', Freiberg 70', Śmiejkowski 76' - Orkan 1', 18', 26'.

Sztorm: Kortas - P.Chełmikowski, Freiberg, Maszota (63' M.Chełmikowski), Graczyk (68' Ankiewicz), Kurdybelski (46' Michalski), Godlewski, S.Kurdziel (82' P.Kurdziel), Janiak, Czaplicki (75' Śmiejkowski), Karnat (66' Grzela).

 

06/08, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Arka Gdynia JS 1:6 (0:1)

Bramki: Kupiec 48' - Arka 32' (P), 50', 52', 66', 77', 78'.

Sztorm: Kortas - Graczyk (65' Ankiewicz), Freiberg, M. Chełmikowski, Maszota, Janiak,  Karnat, Grzela (65' P.Kurdziel), Kurdybelski, S.Kurdziel (2x żółta, 41' Śmiejkowski), Kupiec.

 

09/08, Kosakowo - Złote Piaski: Sztorm Mosty - Sporting Leźno 2:3 (1:1)

Bramki: Kurdybelski 39', Baran 51' - Sporting 8', 73', 85'.

Sztorm: Kortas - Graczyk (82' Ankiewicz), M.Chełmikowski (46' Freiberg), Baran (56' M.Chełmikowski), Maszota, Ankiewicz (46' Godlewski), Karnat (86' Grzela), Janiak, Kurdybelski (89' Karnat), S. Kurdziel, Grzela (46' P. Kurdziel).

 

12/08, Checz Gdynia: Nadmorska Liga Szóstek [PP] - Sztorm Mosty 1:2 (0:1)

Bramki: Karnat, Kurdybelski.

Sztorm: Kortas - Maszota (59' Kaleta), Freiberg, Chełmikowski, Baran - Śluzek (59' Grzela), Janiak, Karnat, Kurdybelski, Ankiewicz (59' P. Kurdziel) - Kupiec. 

 

 

Sztorm II Mosty (B-klasa):

03/08, g. 17:00, Sopot:  Sztorm II Mosty - Karlikowo Sopot 3:2

Bramki: S. Penkalla 2, S. Brunath.

Sztorm II: P.Mistygacz / B. Drespa - P.Klamrowski, M. Kraiński, P. Piernicki - J. Ćwirko, K. Ziętara, M.Frankowski, K.Chwał - S.Penkalla, A.Spodzieja, S. Brunath.

 

03/08, g. 17:00, Cetniewo:  Rozwój Katowice'97 - Sztorm II Mosty 4:0

Bramki: Rozwój 28', 67', 85', 88'.

Sztorm II: Drespa - Talar, Kraiński, Piernicki, Klamrowski, Białek, Frankowski, Śliwiński, Chwał, Penkalla, Brunath, + 3 zawodników testowanych.

 

* kolejno: data; godzina (miejsce): przeciwnik [liga/klasa rozgrywkowa rywala] - wynik

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

Trening seniorów - V liga
Kosakowo, boisko Złote Piaski

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Trening seniorów - V liga
Kosakowo, boisko Złote Piaski

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

godz. 11.00
13. kolejka V ligi
GKS Sztorm Mosty - Polonia Gdańsk

Kosakowo, Złote Piaski

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Reklama

KRS 0000417874

Najbliższe spotkanie

Sztorm MostyPolonia Gdańsk
Sztorm Mosty   Polonia Gdańsk
2017-10-28, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sokół EłganowoSztorm Mosty
Sokół Ełganowo 3:2 Sztorm Mosty
2017-10-22, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wspierają nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Mosty
w sezonie 2017/2018

GMINA KOSAKOWO

   

   

   

 

 

 

 

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 522, wczoraj: 1233
ogółem: 2 499 666

statystyki szczegółowe