Sztorm Mosty - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Wyniki

Ostatnia kolejka 29
SPK Kamionka Sopot 1:2 MKS Władysławowo
Orzeł Tr±bki Wielkie 1:3 Wietcisa Skarszewy
Sokół Ełganowo 5:2 KS M¶ciszewice
KS Kamienica Królewska 3:0 Polonia Gdańsk
GKS Kowale 4:1 GKS Sierakowice
Kaszuby Połchowo 2:0 Gedania II Gdańsk
Sztorm Mosty 1:4 Bałtyk II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański 3:3 Orlęta Reda

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 30
Wietcisa Skarszewy - MKS Władysławowo
KS M¶ciszewice - GKS Kowale
GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański
Gedania II Gdańsk - Orzeł Tr±bki Wielkie
SPK Kamionka Sopot - Sztorm Mosty
Bałtyk II Gdynia - KS Kamienica Królewska
Orlęta Reda - Kaszuby Połchowo
Polonia Gdańsk - Sokół Ełganowo

Klub Przyjaciół

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej ¦liwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Terminarz V liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-12 Polonia Gdańsk 1:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
2017-08-12 SPK Kamionka Sopot 2:4 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2017-08-12 Wietcisa Skarszewy 4:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-08-12 Gedania II Gdańsk 0:4 MKS Władysławowo zobacz ›
2017-08-12 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:3 Orlęta Reda zobacz ›
2017-08-12 GKS Sierakowice 5:0 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2017-08-12 GKS Kowale 1:2 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2017-08-13 Bałtyk II Gdynia 5:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2017-08-15 KS M¶ciszewice 1:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2017-08-15 Kaszuby Połchowo 0:6 GKS Kowale zobacz ›
2017-08-15 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:3 GKS Sierakowice zobacz ›
2017-08-15 MKS Władysławowo 5:1 Orlęta Reda zobacz ›
2017-08-15 Sztorm Mosty 3:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2017-08-15 KS Kamienica Królewska 0:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2017-08-15 Sokół Ełganowo 3:2 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
2017-08-15 Polonia Gdańsk 0:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-08-19 SPK Kamionka Sopot 0:3 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-08-19 Wietcisa Skarszewy 5:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2017-08-19 Gedania II Gdańsk 3:3 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2017-08-19 GKS Sierakowice 1:4 MKS Władysławowo zobacz ›
2017-08-19 GKS Kowale 7:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2017-08-19 Czarni Pruszcz Gdański 4:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2017-08-20 Bałtyk II Gdynia 11:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
2017-08-20 Orlęta Reda 2:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-08-26 MKS Władysławowo 1:2 GKS Kowale zobacz ›
2017-08-26 KS M¶ciszewice 2:8 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2017-08-26 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2017-08-26 Sztorm Mosty 1:0 GKS Sierakowice zobacz ›
2017-08-26 KS Kamienica Królewska 2:3 Orlęta Reda zobacz ›
2017-08-26 Polonia Gdańsk 0:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2017-08-26 Sokół Ełganowo 1:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2017-08-27 Bałtyk II Gdynia 2:0 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
2017-09-02 GKS Sierakowice 2:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2017-09-02 Czarni Pruszcz Gdański 2:2 MKS Władysławowo zobacz ›
2017-09-02 Kaszuby Połchowo 1:1 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2017-09-02 SPK Kamionka Sopot 5:2 KS M¶ciszewice zobacz ›
2017-09-02 GKS Kowale 2:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-09-02 Wietcisa Skarszewy 3:3 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-09-02 Gedania II Gdańsk 2:4 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-09-03 Orlęta Reda 7:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2017-09-09 SPK Kamionka Sopot 0:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
2017-09-09 MKS Władysławowo 2:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2017-09-09 Sztorm Mosty 2:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2017-09-09 KS Kamienica Królewska 2:4 GKS Kowale zobacz ›
2017-09-09 Polonia Gdańsk 2:1 Orlęta Reda zobacz ›
2017-09-09 KS M¶ciszewice 1:6 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2017-09-10 Sokół Ełganowo 0:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2017-09-10 Bałtyk II Gdynia 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2017-09-16 GKS Kowale 5:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2017-09-16 Wietcisa Skarszewy 5:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
2017-09-16 Orlęta Reda 5:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-09-16 Kaszuby Połchowo 3:2 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-09-16 Gedania II Gdańsk 4:2 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
2017-09-16 GKS Sierakowice 0:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-09-16 Czarni Pruszcz Gdański 2:4 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2017-09-17 Orzeł Tr±bki Wielkie 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
2017-09-23 Polonia Gdańsk 2:3 GKS Kowale zobacz ›
2017-09-23 KS Kamienica Królewska 3:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2017-09-23 KS M¶ciszewice 0:7 MKS Władysławowo zobacz ›
2017-09-23 SPK Kamionka Sopot 0:4 Orlęta Reda zobacz ›
2017-09-23 Wietcisa Skarszewy 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
2017-09-23 Sztorm Mosty 0:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2017-09-24 Sokół Ełganowo 1:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2017-09-24 Bałtyk II Gdynia 5:4 GKS Sierakowice zobacz ›
2017-09-30 Czarni Pruszcz Gdański 1:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-09-30 Gedania II Gdańsk 6:2 KS M¶ciszewice zobacz ›
2017-09-30 Kaszuby Połchowo 3:1 Sokół Ełganowo zobacz ›
2017-09-30 MKS Władysławowo 4:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-09-30 Orzeł Tr±bki Wielkie 2:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2017-09-30 GKS Kowale 4:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-09-30 GKS Sierakowice 4:0 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
2017-10-01 Orlęta Reda 7:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
10  2017-10-07 Gedania II Gdańsk 0:5 Orlęta Reda zobacz ›
10  2017-10-07 SPK Kamionka Sopot 0:7 GKS Kowale zobacz ›
10  2017-10-07 Polonia Gdańsk 7:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
10  2017-10-07 Wietcisa Skarszewy 3:1 GKS Sierakowice zobacz ›
10  2017-10-07 KS Kamienica Królewska 1:1 MKS Władysławowo zobacz ›
10  2017-10-07 KS M¶ciszewice 1:2 Sztorm Mosty zobacz ›
10  2017-10-08 Sokół Ełganowo 0:1 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
10  2017-10-08 Bałtyk II Gdynia 0:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
11  2017-10-14 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-14 MKS Władysławowo 2:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
11  2017-10-14 GKS Sierakowice 0:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-14 GKS Kowale 5:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
11  2017-10-14 Czarni Pruszcz Gdański 5:1 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
11  2017-10-14 Kaszuby Połchowo 0:3 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
11  2017-10-14 Sztorm Mosty 0:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
11  2017-10-15 Orlęta Reda 5:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
12  2017-10-21 KS M¶ciszewice 0:7 KS Kamienica Królewska zobacz ›
12  2017-10-21 SPK Kamionka Sopot 1:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
12  2017-10-21 Polonia Gdańsk 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
12  2017-10-21 Gedania II Gdańsk 2:3 GKS Kowale zobacz ›
12  2017-10-21 Wietcisa Skarszewy 2:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
12  2017-10-22 Orlęta Reda 2:1 GKS Sierakowice zobacz ›
12  2017-10-22 Sokół Ełganowo 3:2 Sztorm Mosty zobacz ›
12  2017-10-22 Bałtyk II Gdynia 2:1 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
13  2017-10-28 KS Kamienica Królewska 7:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
13  2017-10-28 GKS Sierakowice 4:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
13  2017-10-28 Sztorm Mosty 3:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
13  2017-10-28 Orzeł Tr±bki Wielkie 5:2 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
13  2017-10-28 GKS Kowale 1:0 Orlęta Reda zobacz ›
13  2017-10-28 MKS Władysławowo 1:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
13  2017-10-28 Kaszuby Połchowo 2:5 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
13  2017-10-28 Czarni Pruszcz Gdański 3:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
14  2017-11-04 MKS Władysławowo 3:0 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
14  2017-11-04 Wietcisa Skarszewy 2:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
14  2017-11-04 KS M¶ciszewice 2:5 Sokół Ełganowo zobacz ›
14  2017-11-04 Polonia Gdańsk 0:3 KS Kamienica Królewska zobacz ›
14  2017-11-04 Gedania II Gdańsk 5:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
14  2017-11-05 GKS Sierakowice 1:2 GKS Kowale zobacz ›
14  2017-11-05 Bałtyk II Gdynia 4:1 Sztorm Mosty zobacz ›
14  2017-11-05 Orlęta Reda 2:5 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
15  2017-11-11 GKS Kowale 2:4 KS M¶ciszewice zobacz ›
15  2017-11-11 Czarni Pruszcz Gdański 3:0 GKS Sierakowice zobacz ›
15  2017-11-11 Orzeł Tr±bki Wielkie 3:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
15  2017-11-11 Sztorm Mosty 3:0 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
15  2017-11-11 KS Kamienica Królewska 3:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
15  2017-11-11 Kaszuby Połchowo 1:1 Orlęta Reda zobacz ›
15  2017-11-12 MKS Władysławowo 4:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
15  2017-11-12 Sokół Ełganowo 2:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
16  2018-03-17 KS M¶ciszewice 2:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
16  2018-03-17 Sokół Ełganowo 2:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
16  2018-03-17 KS Kamienica Królewska 3:3 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
16  2018-03-17 Sztorm Mosty 0:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
16  2018-03-17 MKS Władysławowo 2:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
16  2018-03-17 Czarni Pruszcz Gdański 1:1 GKS Kowale zobacz ›
16  2018-05-16 Orlęta Reda 3:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
16  2018-05-23 Kaszuby Połchowo 4:0 GKS Sierakowice zobacz ›
17  2018-03-24 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
17  2018-03-24 GKS Kowale 7:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
17  2018-03-24 Gedania II Gdańsk 1:1 Sztorm Mosty zobacz ›
17  2018-03-24 Wietcisa Skarszewy 1:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
17  2018-03-24 SPK Kamionka Sopot 0:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
17  2018-03-25 GKS Sierakowice 0:2 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
17  2018-03-25 Orlęta Reda 0:1 MKS Władysławowo zobacz ›
17  2018-03-25 Bałtyk II Gdynia 2:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
18  2018-03-28 KS M¶ciszewice 1:4 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
18  2018-03-28 Sokół Ełganowo 0:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
18  2018-03-28 Sztorm Mosty 1:4 Orlęta Reda zobacz ›
18  2018-03-28 MKS Władysławowo 1:1 GKS Sierakowice zobacz ›
18  2018-03-28 Orzeł Tr±bki Wielkie 2:4 GKS Kowale zobacz ›
18  2018-03-28 Kaszuby Połchowo 1:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
18  2018-03-31 KS Kamienica Królewska 1:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
18  2018-04-11 Polonia Gdańsk 0:1 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
19  2018-04-07 GKS Kowale 1:1 MKS Władysławowo zobacz ›
19  2018-04-07 Kaszuby Połchowo 0:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
19  2018-04-07 Czarni Pruszcz Gdański 2:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
19  2018-04-07 GKS Sierakowice 0:3 Sztorm Mosty zobacz ›
19  2018-04-07 Gedania II Gdańsk 1:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
19  2018-04-07 SPK Kamionka Sopot 1:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
19  2018-04-08 Orlęta Reda 1:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
19  2018-04-08 Wietcisa Skarszewy 1:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
20  2018-04-14 KS Kamienica Królewska 6:0 GKS Sierakowice zobacz ›
20  2018-04-14 MKS Władysławowo 1:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
20  2018-04-14 Orzeł Tr±bki Wielkie 2:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
20  2018-04-14 KS M¶ciszewice 1:3 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
20  2018-04-14 Sztorm Mosty 1:2 GKS Kowale zobacz ›
20  2018-04-14 Polonia Gdańsk 2:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
20  2018-04-14 Sokół Ełganowo 0:0 Orlęta Reda zobacz ›
20  2018-04-15 Bałtyk II Gdynia 1:0 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
21  2018-04-21 Wietcisa Skarszewy 2:2 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
21  2018-04-21 Kaszuby Połchowo 0:3 MKS Władysławowo zobacz ›
21  2018-04-21 Czarni Pruszcz Gdański 2:0 Sztorm Mosty zobacz ›
21  2018-04-21 GKS Kowale 4:3 KS Kamienica Królewska zobacz ›
21  2018-04-21 Orzeł Tr±bki Wielkie 3:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
21  2018-04-21 GKS Sierakowice 2:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
21  2018-04-21 Gedania II Gdańsk 1:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
21  2018-04-22 Orlęta Reda 2:3 Polonia Gdańsk zobacz ›
22  2018-04-28 Sokół Ełganowo 1:4 GKS Kowale zobacz ›
22  2018-04-28 KS M¶ciszewice 2:4 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
22  2018-04-28 Sztorm Mosty 3:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
22  2018-04-28 MKS Władysławowo 4:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
22  2018-04-28 SPK Kamionka Sopot 0:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
22  2018-04-28 Polonia Gdańsk 0:2 GKS Sierakowice zobacz ›
22  2018-04-29 Bałtyk II Gdynia 2:1 Orlęta Reda zobacz ›
22  2018-04-29 KS Kamienica Królewska 0:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
23  2018-05-05 GKS Kowale 5:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
23  2018-05-05 Kaszuby Połchowo 4:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
23  2018-05-05 MKS Władysławowo 2:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
23  2018-05-05 Gedania II Gdańsk 0:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
23  2018-05-05 Orzeł Tr±bki Wielkie 1:0 Sztorm Mosty zobacz ›
23  2018-05-05 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Sokół Ełganowo zobacz ›
23  2018-05-05 GKS Sierakowice 0:2 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
23  2018-05-06 Orlęta Reda 8:0 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
24  2018-05-12 Polonia Gdańsk 2:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
24  2018-05-12 KS M¶ciszewice 0:3 Gedania II Gdańsk zobacz ›
24  2018-05-12 Sokół Ełganowo 1:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
24  2018-05-12 Sztorm Mosty 1:0 MKS Władysławowo zobacz ›
24  2018-05-12 KS Kamienica Królewska 1:2 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
24  2018-05-12 Bałtyk II Gdynia 1:2 GKS Kowale zobacz ›
24  2018-05-12 SPK Kamionka Sopot 1:3 GKS Sierakowice zobacz ›
24  2018-05-12 Wietcisa Skarszewy 1:1 Orlęta Reda zobacz ›
25  2018-05-19 GKS Kowale 10:1 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
25  2018-05-19 Kaszuby Połchowo 4:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
25  2018-05-19 GKS Sierakowice 2:2 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
25  2018-05-19 MKS Władysławowo 2:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
25  2018-05-19 Sztorm Mosty 4:3 KS M¶ciszewice zobacz ›
25  2018-05-19 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
25  2018-05-19 Czarni Pruszcz Gdański 1:0 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
25  2018-05-20 Orlęta Reda 2:2 Gedania II Gdańsk zobacz ›
26  2018-05-26 KS M¶ciszewice 3:5 Orlęta Reda zobacz ›
26  2018-05-26 Polonia Gdańsk 2:2 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
26  2018-05-26 Sokół Ełganowo 1:5 MKS Władysławowo zobacz ›
26  2018-05-26 Gedania II Gdańsk 1:3 GKS Sierakowice zobacz ›
26  2018-05-26 Wietcisa Skarszewy 0:3 GKS Kowale zobacz ›
26  2018-05-26 SPK Kamionka Sopot 2:9 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
26  2018-05-27 Bałtyk II Gdynia 6:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
26  2018-05-27 KS Kamienica Królewska 1:1 Sztorm Mosty zobacz ›
27  2018-06-02 MKS Władysławowo 2:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
27  2018-06-02 GKS Kowale 5:1 Gedania II Gdańsk zobacz ›
27  2018-06-02 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
27  2018-06-02 GKS Sierakowice 1:2 Orlęta Reda zobacz ›
27  2018-06-02 Sztorm Mosty 4:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
27  2018-06-02 Orzeł Tr±bki Wielkie 3:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
27  2018-06-03 KS Kamienica Królewska 7:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
27  2018-06-03 Kaszuby Połchowo 2:3 SPK Kamionka Sopot zobacz ›
28  2018-06-09 Sokół Ełganowo 1:7 KS Kamienica Królewska zobacz ›
28  2018-06-09 KS M¶ciszewice 0:2 GKS Sierakowice zobacz ›
28  2018-06-09 Polonia Gdańsk 1:1 Sztorm Mosty zobacz ›
28  2018-06-09 SPK Kamionka Sopot 0:6 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
28  2018-06-09 Wietcisa Skarszewy 6:2 Kaszuby Połchowo zobacz ›
28  2018-06-09 Gedania II Gdańsk 0:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
28  2018-06-10 Orlęta Reda 3:1 GKS Kowale zobacz ›
28  2018-06-10 Bałtyk II Gdynia 1:3 MKS Władysławowo zobacz ›
29  2018-06-16 SPK Kamionka Sopot 1:2 MKS Władysławowo zobacz ›
29  2018-06-16 Orzeł Tr±bki Wielkie 1:3 Wietcisa Skarszewy zobacz ›
29  2018-06-16 Sokół Ełganowo 5:2 KS M¶ciszewice zobacz ›
29  2018-06-16 KS Kamienica Królewska 3:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
29  2018-06-16 GKS Kowale 4:1 GKS Sierakowice zobacz ›
29  2018-06-16 Kaszuby Połchowo 2:0 Gedania II Gdańsk zobacz ›
29  2018-06-16 Sztorm Mosty 1:4 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
29  2018-06-16 Czarni Pruszcz Gdański 3:3 Orlęta Reda zobacz ›
30  2018-06-23 Wietcisa Skarszewy MKS Władysławowo 17:00
30  2018-06-23 KS M¶ciszewice GKS Kowale 17:00
30  2018-06-23 GKS Sierakowice Czarni Pruszcz Gdański 17:00
30  2018-06-23 Gedania II Gdańsk Orzeł Tr±bki Wielkie 17:00
30  2018-06-23 SPK Kamionka Sopot Sztorm Mosty 17:00
30  2018-06-23 Bałtyk II Gdynia KS Kamienica Królewska 17:00
30  2018-06-23 Orlęta Reda Kaszuby Połchowo 17:00
30  2018-06-23 Polonia Gdańsk Sokół Ełganowo 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-09-20 Start Mrzezino 1:0 Sztorm Mosty zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-08 Sztorm Mosty 2:4 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-07-14 Sztorm Mosty 3:3 KS Skorzewo zobacz ›
2017-07-22 Sztorm Mosty 1:0 Arka Gdynia (J) zobacz ›
2017-07-28 Sztorm Mosty 1:4 Karlikowo Sopot zobacz ›
2017-08-03 Sztorm Mosty 2:9 Bałtyk Gdynia zobacz ›
2017-08-05 Spójnia Sadlinki 0:4 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-11-18 Sztorm Mosty Sztorm Mosty (J) 11:15

Kalendarium

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

¶roda

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

pi±tek

30

06-2018

sobota

Reklama

KRS 0000417874

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sztorm MostyBałtyk II Gdynia
Sztorm Mosty 1:4 Bałtyk II Gdynia
2018-06-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wspieraj± nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Mosty
w sezonie 2017/2018

GMINA KOSAKOWO

   

   

   

 

 

 

 

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 189, wczoraj: 565
ogółem: 2 680 811

statystyki szczegółowe