Sztorm Mosty - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Klub Przyjaciół

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Sokół Ełganowo 0:4 GKS Kowale
Kaszuby Połchowo 0:1 MKS Władysławowo
Orzeł Tr±bki Wielkie 4:1 Czarni Pruszcz Gdański
Start Mrzezino Olimpia Osowa
KS M¶ciszewice 0:1 Polonia Gdańsk
Sztorm Mosty 2:1 Eko - Prod Szemud
GKS Sierakowice 1:5 KS Kamienica Królewska
KTS - K/Wikęd Luzino 3:1 Orlęta Reda

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23
MKS Władysławowo - KS M¶ciszewice
Eko - Prod Szemud - GKS Kowale
Polonia Gdańsk - Sztorm Mosty
Czarni Pruszcz Gdański - Kaszuby Połchowo
Orlęta Reda - Orzeł Tr±bki Wielkie
Olimpia Osowa - GKS Sierakowice
Start Mrzezino - Sokół Ełganowo
KS Kamienica Królewska - KTS - K/Wikęd Luzino

Kontakt

Marketing, webmaster:

Andrzej ¦liwiński

tel. 513 291 510

e-mail: sliwa7744@tlen.pl

Adam Schröder

e-mail: aschro@gmail.com

 

 

Klub partnerski

Statystyki drużyny

BIP

Logowanie

Terminarz V liga

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-13 Kaszuby Połchowo 2:2 Sokół Ełganowo zobacz ›
2016-08-13 KS M¶ciszewice 1:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2016-08-13 Sztorm Mosty 1:3 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
2016-08-13 GKS Kowale 2:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2016-08-13 Polonia Gdańsk Olimpia Osowa 11:00
2016-08-13 MKS Władysławowo 3:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2016-08-13 Czarni Pruszcz Gdański 3:1 Orlęta Reda zobacz ›
2016-08-14 Eko-Prod Szemud 0:3 Start Mrzezino zobacz ›
2016-08-21 Sokół Ełganowo 1:1 Orlęta Reda zobacz ›
2016-08-21 KS Kamienica Królewska 1:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2016-08-21 Olimpia Osowa MKS Władysławowo 12:00
2016-08-21 Start Mrzezino 0:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
2016-08-21 GKS Sierakowice 3:1 Eko-Prod Szemud zobacz ›
2016-08-21 KTS-K/Wikęd Luzino 3:1 GKS Kowale zobacz ›
2016-08-21 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:1 Sztorm Mosty zobacz ›
2016-08-21 Kaszuby Połchowo 2:5 KS M¶ciszewice zobacz ›
2016-08-27 Polonia Gdańsk 0:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2016-08-27 GKS Kowale 4:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2016-08-27 KS M¶ciszewice 1:1 Sokół Ełganowo zobacz ›
2016-08-27 Czarni Pruszcz Gdański Olimpia Osowa 14:00
2016-08-27 Sztorm Mosty 3:0 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2016-08-27 MKS Władysławowo 9:0 Start Mrzezino zobacz ›
2016-08-28 Orlęta Reda 0:4 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2016-08-31 Eko-Prod Szemud 1:1 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
2016-09-03 Orzeł Tr±bki Wielkie 5:1 Eko-Prod Szemud zobacz ›
2016-09-03 Kaszuby Połchowo 3:5 GKS Kowale zobacz ›
2016-09-03 Start Mrzezino 0:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2016-09-03 GKS Sierakowice 0:2 MKS Władysławowo zobacz ›
2016-09-04 Olimpia Osowa Orlęta Reda 12:00
2016-09-04 KTS-K/Wikęd Luzino 7:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
2016-09-04 KS M¶ciszewice 2:1 Sztorm Mosty zobacz ›
2016-09-04 Sokół Ełganowo 2:3 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2016-09-10 GKS Kowale 7:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
2016-09-10 Czarni Pruszcz Gdański 3:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2016-09-10 Sztorm Mosty 0:2 Sokół Ełganowo zobacz ›
2016-09-10 MKS Władysławowo 1:3 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
2016-09-10 Polonia Gdańsk 1:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2016-09-11 Eko-Prod Szemud 3:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2016-09-11 Orlęta Reda 4:1 Start Mrzezino zobacz ›
2016-09-11 KS Kamienica Królewska Olimpia Osowa 16:00
2016-09-17 Sztorm Mosty 0:4 GKS Kowale zobacz ›
2016-09-17 Start Mrzezino 0:10 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2016-09-17 Kaszuby Połchowo 4:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
2016-09-17 Orzeł Tr±bki Wielkie 3:1 MKS Władysławowo zobacz ›
2016-09-17 GKS Sierakowice 0:0 Orlęta Reda zobacz ›
2016-09-17 Sokół Ełganowo Olimpia Osowa 15:00
2016-09-18 KTS-K/Wikęd Luzino 1:0 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2016-09-18 KS M¶ciszewice 5:0 Eko-Prod Szemud zobacz ›
2016-09-24 GKS Kowale 3:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2016-09-24 MKS Władysławowo 8:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
2016-09-24 Czarni Pruszcz Gdański 2:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2016-09-24 Olimpia Osowa Start Mrzezino 17:00
2016-09-24 Polonia Gdańsk 1:2 KS M¶ciszewice zobacz ›
2016-09-24 KS Kamienica Królewska 2:1 GKS Sierakowice zobacz ›
2016-09-25 Eko-Prod Szemud 3:2 Sztorm Mosty zobacz ›
2016-09-25 Orlęta Reda 0:0 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
2016-10-01 KS M¶ciszewice 0:3 MKS Władysławowo zobacz ›
2016-10-01 GKS Kowale 3:2 Eko-Prod Szemud zobacz ›
2016-10-01 Sztorm Mosty 1:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
2016-10-01 Kaszuby Połchowo 1:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
2016-10-01 Orzeł Tr±bki Wielkie 2:3 Orlęta Reda zobacz ›
2016-10-01 GKS Sierakowice Olimpia Osowa 16:00
2016-10-01 Sokół Ełganowo 1:0 Start Mrzezino zobacz ›
2016-10-02 KTS-K/Wikęd Luzino 4:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
2016-10-08 Czarni Pruszcz Gdański 2:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
2016-10-08 MKS Władysławowo 8:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2016-10-08 Start Mrzezino 1:3 GKS Sierakowice zobacz ›
2016-10-08 Polonia Gdańsk 6:1 GKS Kowale zobacz ›
2016-10-08 Olimpia Osowa KTS-K/Wikęd Luzino 17:00
2016-10-09 Eko-Prod Szemud 1:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
2016-10-09 KS Kamienica Królewska 1:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
2016-10-09 Orlęta Reda 3:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
10  2016-10-15 GKS Kowale 1:3 MKS Władysławowo zobacz ›
10  2016-10-15 Sokół Ełganowo 1:0 GKS Sierakowice zobacz ›
10  2016-10-15 Sztorm Mosty 0:5 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
10  2016-10-15 Kaszuby Połchowo 3:3 KS Kamienica Królewska zobacz ›
10  2016-10-15 Orzeł Tr±bki Wielkie Olimpia Osowa 15:00
10  2016-10-16 Eko-Prod Szemud 4:5 Polonia Gdańsk zobacz ›
10  2016-10-16 KTS-K/Wikęd Luzino 4:0 Start Mrzezino zobacz ›
10  2016-10-16 KS M¶ciszewice 1:2 Orlęta Reda zobacz ›
11  2016-10-22 Polonia Gdańsk 5:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
11  2016-10-22 MKS Władysławowo 3:3 Eko-Prod Szemud zobacz ›
11  2016-10-22 Czarni Pruszcz Gdański 1:2 GKS Kowale zobacz ›
11  2016-10-23 GKS Sierakowice 0:1 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
11  2016-10-23 Start Mrzezino 0:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
11  2016-10-23 Olimpia Osowa Kaszuby Połchowo 11:00
11  2016-10-23 KS Kamienica Królewska 9:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
11  2016-10-23 Orlęta Reda 0:0 Sztorm Mosty zobacz ›
12  2016-10-29 Kaszuby Połchowo 3:0 Start Mrzezino zobacz ›
12  2016-10-29 Orzeł Tr±bki Wielkie 0:2 GKS Sierakowice zobacz ›
12  2016-10-29 Sokół Ełganowo 0:7 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
12  2016-10-29 GKS Kowale 4:0 Orlęta Reda zobacz ›
12  2016-10-29 Polonia Gdańsk 3:5 MKS Władysławowo zobacz ›
12  2016-10-29 Sztorm Mosty 0:1 KS Kamienica Królewska zobacz ›
12  2016-10-30 Eko-Prod Szemud 2:2 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
12  2016-10-30 KS M¶ciszewice Olimpia Osowa 14:00
13  2016-11-05 MKS Władysławowo 3:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
13  2016-11-05 Start Mrzezino 1:3 KS M¶ciszewice zobacz ›
13  2016-11-06 Olimpia Osowa Sztorm Mosty 11:00
13  2016-11-06 Czarni Pruszcz Gdański 6:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
13  2016-11-06 GKS Sierakowice 0:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
13  2016-11-06 KS Kamienica Królewska 6:1 GKS Kowale zobacz ›
13  2016-11-06 Orlęta Reda 6:0 Eko-Prod Szemud zobacz ›
13  2016-11-06 KTS-K/Wikęd Luzino 3:1 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
14  2016-11-12 GKS Kowale Olimpia Osowa 14:00
14  2016-11-12 MKS Władysławowo 3:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
14  2016-11-12 KS M¶ciszewice 1:1 GKS Sierakowice zobacz ›
14  2016-11-12 Sokół Ełganowo 1:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
14  2016-11-13 Kaszuby Połchowo 1:7 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
14  2016-11-26 Polonia Gdańsk 3:1 Orlęta Reda zobacz ›
14  2016-11-26 Sztorm Mosty 2:1 Start Mrzezino zobacz ›
14  2017-03-12 Eko-Prod Szemud 0:4 KS Kamienica Królewska zobacz ›
15  2016-11-19 Orzeł Tr±bki Wielkie 4:4 Kaszuby Połchowo zobacz ›
15  2016-11-19 Start Mrzezino 1:9 GKS Kowale zobacz ›
15  2016-11-19 Czarni Pruszcz Gdański 2:0 Sokół Ełganowo zobacz ›
15  2016-11-19 KTS-K/Wikęd Luzino 1:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
15  2016-11-20 Olimpia Osowa Eko-Prod Szemud 11:00
15  2016-11-20 GKS Sierakowice 4:0 Sztorm Mosty zobacz ›
15  2016-11-20 Orlęta Reda 0:3 MKS Władysławowo zobacz ›
15  2016-11-20 KS Kamienica Królewska 4:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
16  2017-03-18 Sokół Ełganowo 0:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
16  2017-03-18 Orzeł Tr±bki Wielkie 6:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
16  2017-03-18 KTS-K/Wikęd Luzino 3:1 Sztorm Mosty zobacz ›
16  2017-03-18 Start Mrzezino 2:1 Eko-Prod Szemud zobacz ›
16  2017-03-18 Olimpia Osowa Polonia Gdańsk 00:00
16  2017-03-19 GKS Sierakowice 1:2 GKS Kowale zobacz ›
16  2017-03-19 KS Kamienica Królewska 6:4 MKS Władysławowo zobacz ›
16  2017-03-19 Orlęta Reda 0:3 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
17  2017-03-25 Czarni Pruszcz Gdański 1:2 KS Kamienica Królewska zobacz ›
17  2017-03-25 MKS Władysławowo Olimpia Osowa 00:00
17  2017-03-25 GKS Kowale 2:0 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
17  2017-03-25 Sztorm Mosty 2:1 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
17  2017-03-25 KS M¶ciszewice 2:3 Kaszuby Połchowo zobacz ›
17  2017-03-26 Orlęta Reda 3:1 Sokół Ełganowo zobacz ›
17  2017-03-26 Polonia Gdańsk 1:2 Start Mrzezino zobacz ›
17  2017-03-26 Eko-Prod Szemud 3:4 GKS Sierakowice zobacz ›
18  2017-04-01 GKS Sierakowice 2:3 Polonia Gdańsk zobacz ›
18  2017-04-01 Orzeł Tr±bki Wielkie 2:1 GKS Kowale zobacz ›
18  2017-04-01 Sokół Ełganowo 3:0 KS M¶ciszewice zobacz ›
18  2017-04-01 Olimpia Osowa Czarni Pruszcz Gdański 00:00
18  2017-04-01 Kaszuby Połchowo 1:0 Sztorm Mosty zobacz ›
18  2017-04-01 Start Mrzezino 2:1 MKS Władysławowo zobacz ›
18  2017-04-01 KTS-K/Wikęd Luzino 5:1 Eko-Prod Szemud zobacz ›
18  2017-04-02 KS Kamienica Królewska 2:2 Orlęta Reda zobacz ›
19  2017-04-08 GKS Kowale 2:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
19  2017-04-08 Czarni Pruszcz Gdański 3:0 Start Mrzezino zobacz ›
19  2017-04-08 MKS Władysławowo 6:0 GKS Sierakowice zobacz ›
19  2017-04-08 Orlęta Reda Olimpia Osowa 00:00
19  2017-04-08 Polonia Gdańsk 0:1 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
19  2017-04-08 Sztorm Mosty 3:1 KS M¶ciszewice zobacz ›
19  2017-04-09 Eko-Prod Szemud 3:3 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
19  2017-04-09 KS Kamienica Królewska 3:2 Sokół Ełganowo zobacz ›
20  2017-04-12 GKS Sierakowice 2:4 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
20  2017-04-12 Sokół Ełganowo 0:0 Sztorm Mosty zobacz ›
20  2017-04-12 Start Mrzezino 1:1 Orlęta Reda zobacz ›
20  2017-04-15 KS M¶ciszewice 1:5 GKS Kowale zobacz ›
20  2017-04-15 KTS-K/Wikęd Luzino 0:3 MKS Władysławowo zobacz ›
20  2017-04-15 Orzeł Tr±bki Wielkie 1:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
20  2017-04-15 Kaszuby Połchowo 1:0 Eko-Prod Szemud zobacz ›
20  2017-04-15 Olimpia Osowa KS Kamienica Królewska 00:00
21  2017-04-22 GKS Kowale 1:1 Sztorm Mosty zobacz ›
21  2017-04-22 Polonia Gdańsk 3:1 Kaszuby Połchowo zobacz ›
21  2017-04-22 MKS Władysławowo 0:0 Orzeł Tr±bki Wielkie zobacz ›
21  2017-04-22 Czarni Pruszcz Gdański 0:2 KTS-K/Wikęd Luzino zobacz ›
21  2017-04-22 Olimpia Osowa Sokół Ełganowo 00:00
21  2017-04-23 KS Kamienica Królewska 3:2 Start Mrzezino zobacz ›
21  2017-04-23 Orlęta Reda 0:0 GKS Sierakowice zobacz ›
21  2017-04-23 Eko-Prod Szemud 2:2 KS M¶ciszewice zobacz ›
22  2017-04-29 Sokół Ełganowo 0:4 GKS Kowale zobacz ›
22  2017-04-29 Kaszuby Połchowo 0:1 MKS Władysławowo zobacz ›
22  2017-04-29 Orzeł Tr±bki Wielkie 4:1 Czarni Pruszcz Gdański zobacz ›
22  2017-04-29 Start Mrzezino Olimpia Osowa 00:00
22  2017-04-29 KS M¶ciszewice 0:1 Polonia Gdańsk zobacz ›
22  2017-04-29 Sztorm Mosty 2:1 Eko-Prod Szemud zobacz ›
22  2017-04-29 GKS Sierakowice 1:5 KS Kamienica Królewska zobacz ›
22  2017-04-29 KTS-K/Wikęd Luzino 3:1 Orlęta Reda zobacz ›
23  2017-05-03 MKS Władysławowo KS M¶ciszewice 14:00
23  2017-05-03 Eko-Prod Szemud GKS Kowale 12:00
23  2017-05-03 Czarni Pruszcz Gdański Kaszuby Połchowo 20:00
23  2017-05-03 Orlęta Reda Orzeł Tr±bki Wielkie 13:00
23  2017-05-03 Olimpia Osowa GKS Sierakowice 00:00
23  2017-05-03 Start Mrzezino Sokół Ełganowo 16:00
23  2017-05-03 KS Kamienica Królewska KTS-K/Wikęd Luzino 15:00
23  2017-06-07 Polonia Gdańsk Sztorm Mosty 18:00
24  2017-05-06 KS M¶ciszewice Czarni Pruszcz Gdański 17:00
24  2017-05-06 Sztorm Mosty MKS Władysławowo 11:00
24  2017-05-06 GKS Sierakowice Start Mrzezino 16:00
24  2017-05-06 GKS Kowale Polonia Gdańsk 14:00
24  2017-05-06 KTS-K/Wikęd Luzino Olimpia Osowa 00:00
24  2017-05-06 Sokół Ełganowo Eko-Prod Szemud 16:00
24  2017-05-06 Orzeł Tr±bki Wielkie KS Kamienica Królewska 16:00
24  2017-05-06 Kaszuby Połchowo Orlęta Reda 17:00
25  MKS Władysławowo GKS Kowale 14:00
25  GKS Sierakowice Sokół Ełganowo 15:00
25  Czarni Pruszcz Gdański Sztorm Mosty 15:00
25  KS Kamienica Królewska Kaszuby Połchowo 15:00
25  Olimpia Osowa Orzeł Tr±bki Wielkie 15:00
25  Polonia Gdańsk Eko-Prod Szemud 12:00
25  Start Mrzezino KTS-K/Wikęd Luzino 12:00
25  Orlęta Reda KS M¶ciszewice 14:00
26  Sztorm Mosty Orlęta Reda 13:30
26  Sokół Ełganowo Polonia Gdańsk 14:00
26  Eko-Prod Szemud MKS Władysławowo 14:00
26  KTS-K/Wikęd Luzino GKS Sierakowice 12:00
26  Orzeł Tr±bki Wielkie Start Mrzezino 13:00
26  GKS Kowale Czarni Pruszcz Gdański 15:00
26  Kaszuby Połchowo Olimpia Osowa 11:00
26  KS M¶ciszewice KS Kamienica Królewska 13:00
27  Start Mrzezino Kaszuby Połchowo 14:00
27  GKS Sierakowice Orzeł Tr±bki Wielkie 14:00
27  KTS-K/Wikęd Luzino Sokół Ełganowo 14:00
27  Orlęta Reda GKS Kowale 14:00
27  MKS Władysławowo Polonia Gdańsk 13:00
27  KS Kamienica Królewska Sztorm Mosty 14:00
27  Czarni Pruszcz Gdański Eko-Prod Szemud 12:00
27  Olimpia Osowa KS M¶ciszewice 14:00
28  Sokół Ełganowo MKS Władysławowo 13:00
28  KS M¶ciszewice Start Mrzezino 13:00
28  Sztorm Mosty Olimpia Osowa 11:00
28  Polonia Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 13:00
28  Kaszuby Połchowo GKS Sierakowice 14:00
28  GKS Kowale KS Kamienica Królewska 13:00
28  Eko-Prod Szemud Orlęta Reda 14:00
28  Orzeł Tr±bki Wielkie KTS-K/Wikęd Luzino 12:00
29  Olimpia Osowa GKS Kowale 14:00
29  Czarni Pruszcz Gdański MKS Władysławowo 13:00
29  GKS Sierakowice KS M¶ciszewice 13:00
29  Orlęta Reda Polonia Gdańsk 12:00
29  Start Mrzezino Sztorm Mosty 13:00
29  Orzeł Tr±bki Wielkie Sokół Ełganowo 13:00
29  KS Kamienica Królewska Eko-Prod Szemud 13:00
29  KTS-K/Wikęd Luzino Kaszuby Połchowo 12:00
30  Kaszuby Połchowo Orzeł Tr±bki Wielkie 13:00
30  GKS Kowale Start Mrzezino 13:00
30  Eko-Prod Szemud Olimpia Osowa 11:00
30  Sokół Ełganowo Czarni Pruszcz Gdański 12:00
30  KS M¶ciszewice KTS-K/Wikęd Luzino 11:00
30  Sztorm Mosty GKS Sierakowice 14:00
30  MKS Władysławowo Orlęta Reda 12:30
30  Polonia Gdańsk KS Kamienica Królewska 13:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-21 Huragan Smolno 1:3 Sztorm Mosty zobacz ›
---  2016-10-05 Radunia Stężyca 9:3 Sztorm Mosty zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-01-28 Sztorm Mosty 2:0 Spójnia Sadlinki zobacz ›
2017-02-04 Sztorm Mosty 3:0 Spójnia Sadlinki zobacz ›
2017-02-15 Sztorm Mosty 0:5 Bałtyk Gdynia zobacz ›
2017-02-22 Stolem Gniewino 2:0 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-02-25 Sztorm Mosty 5:1 Czarni Przemysław zobacz ›
2017-03-04 Sztorm Mosty 2:2 Korona Cedry Małe zobacz ›
2017-03-08 MKS Władysławowo 3:2 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-03-11 Sztorm Mosty LZS "Dragon" Bojano 11:00

Kalendarium

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

¶roda

04

05-2017

czwartek

godz. 17.15
Trening seniorów - V liga

Kosakowo, boisko Złote Piaski

05

05-2017

pi±tek

06

05-2017

sobota

godz. 11.00
24. kolejka V ligi
GKS Sztorm Mosty - MKS Władysławowo

Kosakowo, Złote Piaski

Reklama

KRS 0000417874

Najbliższe spotkanie

Sztorm MostyMKS Władysławowo
Sztorm Mosty   MKS Władysławowo
2017-05-06, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Sztorm MostyEko-Prod Szemud
Sztorm Mosty 2:1 Eko-Prod Szemud
2017-04-29, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wspieraj± nas

Sponsorzy i partnerzy drużyn Sztormu Mosty
w sezonie 2016/2017

GMINA KOSAKOWO

   

   

   

 

 

Polecamy

  

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 2531, wczoraj: 450
ogółem: 2 347 041

statystyki szczegółowe