Logowanie

Aktualności

Ostatnia kolejka

• autor: M_Michal, 2009-09-27 19:26

Ostatnia kolejka przyniosła kilka niespodzianek. Przede wszystkim bardzo wysokie zwycięstwo Mechelinek.  Niby Kosakowo było osłabione a Mechelinki miały pełen skład, ale mimo wszystko takiego wysokiego wyniku nikt się nie spodziewał. Drugim zaskoczeniem jest słaba mobilizacja w szeregach Dębogórza. Na mecz przyszło tylko 6 zawodników. Ewentualne zmiany nie wchodziły w grę i jak się okazało Dębogórze nie miało nic do powiedzenia w przypadku, gdy na boisku zostało tylko trzech zawodników. Dwóch zawodników zeszło z powodu kontuzji, jeden za czerwoną kartkę i pozostali rozczarowani musieli zejść z boiska. Trzecia niespodzianka to niegodne sportowca zachowanie dwóch zawodników z Mostów. Na dwie minuty przed końcem meczu przy stanie 2: 11, postanowili zejść z boiska przy okazji wyzywając sędziego. Fakt tym bardziej dziwny, że Ci ludzie nie pierwszy raz grają w piłkę i na pewno nie pierwszy raz przegrali. Dlaczego chcieli tak postąpić? Tego pewnie się nie dowiemy nigdy. Warto jednak dodać, że Ci co zostali, mimo iż byli namawiani pozostali na boisku i postanowili dokończyć mecz. Gratulujemy postawy. Mecz Pierwoszyno – Sztorm bez zaskoczenia. Pewne i ani na chwilę niezagrożone zwycięstwo. Gdyby była lepsza skuteczność zwycięstwo mogłoby być bardziej okazałe, jednak nie narzekajmy, w końcu mamy czwarte miejsce.