Klasa Okręgowa » Gdańsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
Marketing, webmaster:
Andrzej Śliwiński
tel. 513 291 510
e-mail: sliwa7744@tlen.pl
Adam Schröder
e-mail: aschro@gmail.com
W dniach 25, 26 i 29 sierpnia odbyła się I runda Pomorskiego Pucharu Polski. W rozstrzygnięciach spotkań padło dość wiele ciekawych wyników.
Jak już wszyscy wiemy na Złotych Piaskach Sztorm wygrał wysoko z rezerwami.
Sztorm II Mosty 0 - 9 Sztorm Mosty
Taki sam wynik padł w Motarzynie. Błękitni Motarzyno 0 - 9 Pogoń Lębork
Ligowy rywal rezerw KP Gdynia minimalnie przegrał z Marynarką Wojenną RP, tą samą z którą Sztorm II dwukrotnie przegrywał sparingi (jeden z takim samym wynikiem jak KP).
Marynarka Wojenna RP 3 - 2 KP Gdynia
Najwyższe zwycięstwo ze wszystkich 33 par odniosły rezerwy Bałtyku.
Bałtyk II Gdynia 22 - 0 Klif Chłapowo
Bardzo ciekawy wynik padł w Łebnie. Miejscowa Barka, która występuje w B-klasie razem z Naszymi rezerwami dość wysoko i pewnie pokonała A-klasowego rywala Sztormu Mosty, Kaszubię.
Barka Łebno 8 - 2 Kaszubia Starzyno
Pozostałe wyniki czytaj więcej...
Lechia Gdańsk Oldboys 5 - 3 Orzeł Straszyn
Morze Stegna 3 - 8 GLKS Różyny
Unia Tczew 3 - 2 Morena Gdańsk
Neptuns Gdańsk 0 - 4 EX Siedlce
Huragan Smolno 0 - 1 Dragon Bojano
Kaszuby Połchowo 3 - 3 Celtic Reda - po dogrywce, karne 7-8
Arka Prusewo 1 - 2 Norda Karwia
Relaks Mechowo 1 - 3 KP Sopot
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 6 Wicher Wierzchucino
GKS III Kolbudy 3 - 0 MKS Władysławowo - goście wycofali się z rozgrywek
Zryw Sławoszyno 3 - 0 Karlikowo Sopot - goście wycofali się z rozgrywek
Kamionka Sopot 0 - 1 Orkan Rumia MKS
Jedynka Reda 4 - 1 KKS Koleczkowo
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Bursztyn Gniszewo
GKS II Kolbudy 3 - 2 Osiczanka Osice - po dogrywce
GTS Rokitnica 0 - 3 Sokół Ełganowo
Orzeł Jasień 1 - 2 KS Sulmin
Amator II Kiełpino 0 - 2 Czarni Ostrowite
KS Dziemiany 1 - 10 Kornowscy Szarża Krojanty
Sobieski Gniew 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Oldboys Kwidzyn 7 - 2 Zarex Bytonia
Lipniczanka Lipnica 2 - 4 Piast Człuchów
Victoria Szczytno 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica
MKS Debrzno 4 - 2 Koral II Dębnica
Słupia Kwakowo 4 - 5 Echo Biesowice
Unia Korzybie 1 - 5 Start Miastko
Sokół Kuleszewo 1 - 7 KS Damnica
Słupia Charnowo 1 - 0 Karol Pęplino
Victoria Słupsk 2 - 9 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Skotawa Budowo 1 - 11 Gryf II Słupsk
Błękitni Główczyce 0 - 2 Rowokół Smołdzino
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 1 - 2 Wybrzeże Objazda
Dąb Kusowo 1 - 9 Diament Trzebielino
Koral Maszewo 1 - 3 Granit Kończewo
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Chrobry Charbrowo
Start Łebień 1 - 3 Stal Jezierzyce
Garbarnia Kępice 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska
Rozstaje Gdańsk - EPT Grabiny Zameczek
GTS Mokry Dwór - Wisła Steblewo
Gwiazda Karsin - Borowiak Czersk
Wierzyca Stara Kiszewa - Piaski Wąglikowice
LZS Więckowy - Victoria Kaliska
LZS Bytonia - Powiśle Czernin
Iskra Połczyno - Zatoka Puck
Głos Pomorza Słupsk - Sparta Sycewice
OKS Janowo - Eko-Prod Szemud
Źródło: Pomorski Futbol
|
dzisiaj: 168, wczoraj: 632
ogółem: 4 256 544
statystyki szczegółowe