Eko-Prod Szemud - Sztorm Mosty 1:2 (0:0)

Bramki: _ 75' - P. Chelmikowski 58', R. Styn 61'

Sztorm: Józef Stromski - Maciej Kraiński, Krzysztof Komorowski, Łukasz Godlewski (c),  Dawid Kaleta - Michał Freiberg (c), Paweł Chełmikowski, Michał Maszota, Michał Michalski (45" Bartosz Bona) -Sebastian Karnat (73" Patryk Augustowski)Radosław Styn.

Żółte kartki: Ł. Godlewski (dwie), M.Freiberg, B. Bona, M. Maszota, D. Kaleta.

Czerwone kartki: Łukasz Godlewski (Sztorm) za 2 żółte w 55 minucie.

Spotkanie to było bardzo zacięte i emocjonujące. Gospodarze grali 35 minut w przewadze jednego zawodnika. Mało, że tego nie wykorzystali bo strzelili tylko jedną bramkę, a Sztorm z kolei dwie. Z przebiegu meczu można powiedzieć, że ten mecz mógł się potoczyć przeróżnie. Spotkanie należało do dość wyrównanych z nerwową końcówką. Obie drużyny w różnych fragmentach gry grały raz to lepiej, a raz źle. Gratulacje należą się zespołowi z Mostów, że mimo gry w dziesiątkę zdołali to spotkanie wygrać. I są to zasłużone trzy punkty.

Oceny zawodników>>>

Relacja minutowa:

90'+3 Koniec spotkania. 1:2 dla SZTORMU!

90'+2 Za przedłużanie wykonania rzutu z autu żółtą kartkę otrzymał Kaleta.

90'+1 Sędzia doliczył 3 minuty.

90' Zaczyna się doliczony czas gry. Spalony EKO.

88' Kolejny wolny dla gospodarzy... Coś sporo tych wolnych. Jednak Storm musi przerywać wcześniej akcje rywali grając o jednego zawodnika mniej.

87' Po rożnym zamieszanie w polu karnym i Szemud kończy to strzałem tuż przy słupku.

86' Wolny i strzał w długi róg, który na róg wybija Freiberg.

85' Freiberg fauluje na linii bocznej pola karnego.

83' Strzał z wolnego i Stromski piąstkuje.

82' Maszota żółta kartka za ostre zagranie na 40 metrze.

80' Groźne dośrodkowanie i rożny.

78' Wolny na 20 metrze dla gospodarzy.

75' Dośrodkowanie z rożnego i gospodarze zdobywają kontaktowego gola. 1:2!

74' Po wolnym Stromski przed siebie. Freiberg na rożny.

74' Żółta kartka dla Bartka Bony za zagranie ręka w murze.

73' Zmiana Augustowski za Karnata.

72' Żółta kartka dla Freiberga za dyskusje.

67' Strzał EKO-PROD z dystansu. Stromski z małymi kłopotami łapie piłkę - poślizgnął się na murawie.

65' Od kilku minut w drużynie Mostów rozgrzewają się wszyscy rezerwowi prócz bramkarza.

64' Wrzutka  z boku boiska. Strzał przy słupku i Józek na rożny.

61' Rożny dla Mostów. Karnat wrzuca, Bona przedłuża głową i Styn głową podwyższa na 0:2.

59' Zmiana w drużynie gospodarzy.

58' Goool! 0:1! Z 17 metrów na strzał odważył się Paweł Chełmikowski i daje Sztormowi prowadzenie.

55' Godlewski otrzymuje żółtą kartkę za wślizg i rywal to wykorzystał by w niego wpaść. Zawodnik nie rozumie dlaczego dostał napomnienie i komentuje decyzje arbitra za co dostaje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną. Sztorm gra w 10.

51' Goście stwarzają zagrożenie pod bramką rywali ale bez strzału.

49' Kontra Szemudu i dobra interwencja Stromskiego.

47' Wolny dla Sztormu. Miękko uderza Godlewski i bramkarz z dużymi problemami.

45' W przerwie zmiana Michalski - Bona

45' +1 Sędzia kończy pierwszą część gry.

45' Sztorm miał okazję wyjść na sytuację dwa na jeden. Obrońca jednak zagrywa ręką za co dostaje żółtą kartkę.

44' Ponownie Michalski. Tym razem próbuje strzału z 16 metrów i bramkarz zbija piłkę do boku.

44' Kontratak Sztormu. Michalski sam przed bramkarzem i uderza po ziemie ale bramkarz broni i rożny. Była to najlepsza sytuacja do strzelenia bramki w tym meczu.

42' Rożna dla gospodarzy. Bez zagrożenia.

41' Przy linii bocznej rozgrzewa się Bartek Bona.

36' Faul Godlewskiego na 30 metrze. Próba wrzutki po murze - rożny.

33' Na spalonym Karnat.

31' Spalony EKO.

30' Wolny dla miejscowych nawprost bramki na 20 metrze za nakładkę.

27' Strzał Chełmikowskiego z dystansu. Bramkarz z problemami ale na raty łapie piłkę.

25' Kolejny rożny. Tym razem z drugiej strony.

24' Michalski z boku pola karnego szuka dośrodkowania. Jednak tylko rozny.

22' Kaleta z lewej strony mocno po ziemi w środek do Karnata. Ten przyjmuje bardzo dobrze, gra na obieg z obrońcą jednak piłka odskoczyła i nie zdążył do niej - obrońca skasował.

18' Wrzutka Karnata na 18 metr i uderza z pierwszej piłki nad poprzeczką.

15' Radek Styn ładnie zwodzi obrońców, schodzi do linii końcowej i wrzuca mocna piłkę w pole karne. Karnat się mija z piłkę a jeden z obrońców na rożny.

13' Eko Prod na spalonym.

11' Kontratak Sztormu a dokładniej Michalski. Uderza z 13 metró w lewy rób, bramkarz broni i piłkę zbija przed siebie. Michał poprawia i obok bramki.

10' Wejście wślizgiem Kalety i rożny dla gospodarzy.

7' Ponownie Karnat, poszedł do końca za piłką graną do bramkarza rywali i przeciął wybicie rywala ale koło bramki.

5' Ładne podanie w pole karne ale Karnat na spalonym.

3' Pierwsza groźna akcja jednak Karnat za wolny do mocno zagranej piłki.

1' Pierwszy gwizdek. Zaczęli.

-1' Sztorm zacznie w skłądzie: Józef Stromski - M. Kraiński, K. Komorowski, Ł. Godlewski, D. Kaleta - M. Freiberg, P. Chełmikowski, M. Maszota, M. Michalski - R. Styn, S. Karnat.
A na ławce rezerwowej są: J. Serafin, P. Kurdziel, P. Augustowski, B. Bona, M. Ankiewicz, Ł. Baran.