Klasa Okręgowa » Gdańsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
Marketing, webmaster:
Andrzej Śliwiński
tel. 513 291 510
e-mail: sliwa7744@tlen.pl
Adam Schröder
e-mail: aschro@gmail.com
Dziś Pomorski ZPN podał pary III Rundy Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN!
Rywalem Sztormu Mosty będzie kolejna lokalna drużyna. Tym razem Start Mrzezino grający w piątej lidze. Obie drużyny są już jedynakami z powiatu puckiego w tych rozgrywkach.
Spotkanie zostanie rozegrane na boisku na Złotych Piaskach w Kosakowie w dniu 7 listopada o godzinie 14:00.
Wszystkie pary i kompletne wyniki poprzedniej rundy:
III RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU POMORSKIEGO ZPN
07.11.2012 (środa) godzina – 14.00
PP-80 SZTORM MOSTY - START MRZEZINO
PP-81 GTS MOKRY DWÓR - MOTŁAWA SUCHY DĄB
PP-82 CZARNI OSTROWITE - SOKÓŁ ZBLEWO
PP-83 GRYF II TCZEW - ORZEŁ SUBKOWY
PP-84 KP STAROGARD GD - ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE
PP-85 POWIŚLE II DZIERŻGOŃ - OLIMPIA SZTUM
PP-86 RELAX RYJEWO - POGOŃ PRABUTY
PP-87 GKS KOWALE - CARTUSIA II KARTUZY
PP-88 GEDANIA GDAŃSK - GRYF ORLEX II Wejherowo
PP-89 AMATOR KIEŁPINO - OLIMPIA OSOWA
PP-90 WIKĘD/GOSRiT LUZINO - STOLEM GNIEWINO
PP-91 WISŁA DŁUGIE POLE - ŻUŁAWY NOWY DWÓR
PP-92 RADUNIA STĘŻYCA - WDA LIPUSZ
II RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU POMORSKIEGO ZPN
17.10.2012 (środa) godzina – 15.00
PP-54 MKS Orkan Rumia - Gryf II Wejherowo 2 – 4
PP-55 Wicher ALMARES Wierzchucino - Wikęd / GOSRiT Luzino 0 – 2
PP-56 Sztorm Mosty - Korona Żelistrzewo 7 – 0
PP-57 KP Sopot - Olimpia Osowa 1 – 2
PP-58 Jedynka Reda(J) - Stolem Gniewino 1 – 3
PP-59 Bałtyk Gdynia(J) - GTS Kowale 1 – 1 k 2 – 4
PP-60 LZS Bojano - Cartusia II Kartuzy 4 – 5
PP-61 Marynarka Wojenna Gdynia - Start Mrzezino 3 – 4
PP-62 GKS II Kolbudy - Amator Kiełpino 1 – 6
PP-63 Unia 1922 Tczew - Orzeł Subkowy 1 – 4
PP-64 Lechia Oldboys - Gdańsk Motława Suchy Dąb 2 – 2 k- 2-4
PP-65 GLKS Rózyny - Żuławy Nowy Dwór 2 – 8
PP-66 GTS Mokry Dwór - Czarni Pruszcz 2 – 1
PP-67 EX Siedlce - Gedania Gdańsk 0 – 4
PP-68 Brda Rytel - KP Starogard 1 – 4
PP-69 Piaski Wąglikowice - Wda Lipusz 4 – 9
PP-70 Karnowscy Szarża Krojanty - Sokół Zblewo 0 – 1
PP-71 Czarni Ostrowite - Ceramik Łubiana 4 – 0
PP-72 Sobieski Gniew - Gryf 2009 II Tczew 2 – 4
PP-73 Rodło Oldboys Kwidzyn - Olimpia Sztum 0 – 4
PP-74 Radunia Stężyca - GKS Sierakowice 2 – 0
PP-75 Sporting Leżno - Wisła Długie Pole 2 – 3
PP-76 Jaguar Kokoszki - Orzeł Trąbki Wielkie 0 – 3 vo
PP-77 Pogoń Prabuty - Wisła Korzeniewo 6 – 1
PP-78 Powisle II Dzierżgoń - Grom Nowy Staw 3 – 0 vo
PP-79 Relax Ryjewo - Delta Miłoradz 4 – 2
TYLKO ZWYCIĘSTWO PANOWIE>POWODZENIA>
Może i godzina nie za dobra jak na środek tygodnia ale...
Oczywiście kibiców nie może zabraknąć!
Pomorski ZPN informuje:
Terminarz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN został ustalony przez Wydział Gier i Ewidencji i zatwierdzony przez Zarząd Pomorskiego ZPN poprzedniej kadencji.
Terminarz rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN na sezon 2012/13 (całościowy) został opublikowany w dniu 3 sierpnia 2012, w tym zawarty termin Rundy III z udziałem 26 drużyn.
Do powyższego terminarza do dnia dzisiejszego nie wpłynęło ze strony uczestników (Klubów) rozgrywek jakiekolwiek sugestie lub propozycje zmian terminów.
Wydział Gier i Ewidencji Pomorskiego ZPN realizuje zatwierdzone wcześniej, a przekazane uczestnikom zasady tych rozgrywek.
W związku z powyższym, Wydział mógł ewentualnie podjąć następujące decyzje, dotyczące rozgrywek PP:
1/ zachować termin rozgrywania zawodów 7.11.12, zgodnie z przyjętym i zatwierdzonym harmonogramem rozgrywek piłkarskich na sezon 2012/13
2/ zmienić termin rozgrywania zawodów PP z terminu 07.11.12 na termin weekendowy po zakończeniu rozgrywek Klasy Okręgowej tj. po 24/25.XI.2012, czyli najbliższy termin to 03/04.12.2012
3/ przełożyć rozegranie zawodów na termin wiosenny 2013 – w tym przypadku zostałoby do rozegrania aż 7 terminów PP, uwzględniając jednocześnie aż 17 terminów IV ligi.
Należy także zwrócić uwagę na stan obiektów piłkarskich – boisk (zima-wczesna wiosna) oraz plany przygotowawcze szkoleniowców klubów uczestników rozgrywek PP na okres wiosny 2013.
4/ Jeszcze raz podajemy następne zatwierdzone rundy PP (opublikowane w dniu 03.08.2012)
- Runda IV- 36 zespołów (z udziałem 18 drużyn IV ligi, 5 drużyn Podokręgu Słupskiego oraz 13 zespołów drużyn – zwycięzców „rundy III”)
- Runda V – 18 drużyn – mecze z udziałem drużyn zwycięzców „ RUNDY IV”
- Runda VI – 1/8 Finału – 16 drużyn z udziałem III Ligi „BAŁTYCKIEJ”
- Runda VII – 1/4 Finału- 8 drużyn ( zwycięzcy 1/8 Finału)
- Runda VIII – 1/2 Finału- 4 drużyny (zwycięzcy 1/4 Finału)
- Runda IX- Finał – 2 drużyny ( zwycięzcy 1/2 Finału)
Konkretne terminy zostaną przedstawione przez WGiE i zatwierdzone przez Zarząd, zgodnie z przedłożonym terminarzem rozgrywek piłkarskich na rundę wiosenną sezonu 2012/13.
Przewodniczący Wydziału Gieri Ewidencji
Andrzej Góra
|
dzisiaj: 444, wczoraj: 1805
ogółem: 4 259 426
statystyki szczegółowe