Aktualności

Wygrana z Dragonem w Szemudzie!

• autor: Andrzej_S, 2012-11-03 13:51

LZS "Dragon" Bojano - Sztorm Mosty 1:5 (0:3)

Bramki: _ 65' - S. Karnat 6' 50', R. Styn 17', M. Maszota 23', Ł. Godlewski 84'.

Sztorm: Józef Stromski - Maciej Kraiński, Krzysztof Komorowski, Łukasz Godlewski (C), Dawid Kaleta (62" Łukasz Baran) - Michał Freiberg - Paweł Chełmikowski (69" Michał Michalski), Michał Maszota (72" Bartosz Bona), Sebastian Kurdziel, Radosław StynSebastian Karnat (62" Patryk Augustowski)

Nie zagrali: M. Ankiewicz, R. Chojka.

W drugiej minucie Karnat próbuje strzału. W szóstej z prawej strony Paweł Chełmikowski podoje w środek pola karnego do Sebastiana Karnata, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki z siedmiu metrów. Kolejne dziesięć minut to próby podwyższenia wyniku, aż do siedemnastej minuty gdy po strzale Karnata piłkę po interwencji bramkarza między słupki skierował Radek Styn. Ten sam zawodnik kilka minut później kolejny raz był w dogodnej sytuacji i szukał lepiej ustawionych kolegów. Pierwsza próba podania się nie udała jednak miał możliwość się poprawienia i zagrał piłkę wycofując na szesnasty metr. Tam strzałem z woleja w samo okienko bramki popisał się Michał Maszota. Zawodnicy Sztormu pewnie prowadząc 3:0 przestali intensywnie nacierać na bramkę rywala. W 30 minucie pierwszy celny strzał na bramkę z wolnego oddali gospodarze. Siedem minut później uderzyli po raz drugi celnie (po raz drugi z wolnego). W pierwszej części Bojana nie było stać na nic więcej. Przyjezdni jeszcze przed 45 minutą sprawdzili czujność bramkarza.

Po siedmiu minutach przerwy z racji braku szatni i zimnego wiatru sędzia rozpoczął drugą część spotkania. W 50 minucie pierwszą dobrą akcję na bramkę rywali stworzył Sztorm. Lewą stroną pędził Styn i odegrał piłkę na piąty metr do Karnata. Ten lekkim strzałem przy samym słupku trafił do siatki. W tym samym czasie trener Mądrzak wysłał czterech zawodników na rozgrzewkę. Pięć minut później Sebastian Kurdziel stwarza kolejną akcję dla drużyny. Podał znakomicie do Radka Styna, który sam na sam z bramkarzem trafił niecelnie obok słupka. W 60 minucie przed szansą na ustrzelenie hat-tricka stanął Karnat jednak trafił w słupek. Pierwsze zmiany nastąpiły w 62 minucie. Za Dawida Kaletę pojawił się młodzieżowiec Łukasz Baran, a za strzelca dwóch bramek Sebastiana Karnata wszedł Patryk Augustowski. W 65 minucie bramkę głowę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobyli gospodarze. W 69 minucie zmiana Michalski za Chełmikowskiego. Trzy minuty później strzelec jednej bramki Michał Maszota opuszcza boisko, a w jego miejsce Bartosz Bona. Dobrą akcję zakończoną strzałem zrobili zawodnicy Bojana. W 82 minucie Michalski trafił do bramki po pięknym podaniu Styna i nietrafieniu przez Augustowskiego. Sędzia po konsultacji z liniowym bramki nie uznał i cofnął akcję do wykonania autu (rozpoczął Sztorm, a miał LZS). W 84 minucie w polu karnym rywala znalazł się Łukasz Godlewski i podwyższył na 1:5. W końcówce dwukrotnie przed szansą na bramkę byli jeszcze zawodnicy Bojana. Strzały dalekie od ideału.

Dziękujemy kibicom za przyjazd w licznej grupie i za doping. Na spotkaniu był obecny także Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik.