Klasa Okręgowa » Gdańsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
Marketing, webmaster:
Andrzej Śliwiński
tel. 513 291 510
e-mail: sliwa7744@tlen.pl
Adam Schröder
e-mail: aschro@gmail.com
W rozwinięciu podział drużyn na grupy i harmonogram gier z godzinami spotkań.
Małe zmiany w harmonogramie (22-01-13r.)
Sztorm Mosty Cup 2013
| Grupa A |
|
| Grupa B |
1 | Bałtyk Gdynia |
| 1 | Arka Gdynia |
2 | MKS Władysławowo |
| 2 | GAP Dąbrowa |
3 | Gryf Wejherowo |
| 3 | UKS Cisowa |
4 | AP 16 Gdynia |
| 4 | Sztorm Mosty I |
5 | Sztorm Mosty II |
| 5 | Rozstaje Gdańsk |
Godzina | Mecz | Wynik |
9.00 – 9.12 | Bałtyk Gdynia - Sztorm Mosty II | : |
9.14 – 9.26 | Gryf Wejherowo - AP 16 Gdynia | : |
9.28 – 9.40 | Arka Gdynia - Rozstaje Gdańsk | : |
9.42 – 9.54 | GAP Dąbrowa - Sztorm Mosty I | : |
9.56 – 10.08 | Sztorm Mosty II - AP 16 Gdynia | : |
10.10 – 10.22 | MKS Władysławowo - Bałtyk Gdynia | : |
10.24 – 10.36 | Rozstaje Gdańsk - GAP Dąbrowa | : |
10.38 – 10.50 | Arka Gdynia - UKS Cisowa | : |
10.52 – 11.04 | Gryf Wejherowo – MKS Władysławowo | : |
11.06 – 11.18 | Bałtyk Gdynia - AP 16 Gdynia | : |
11.20 – 11.32 | UKS Cisowa - GAP Dąbrowa | : |
11.34 – 11.46 | Rozstaje Gdańsk - Sztorm Mosty I | : |
11.48 – 12.00 | MKS Władysławowo - Sztorm Mosty II | : |
12.02 – 12.14 | Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia | : |
12.16 – 12.28 | Arka Gdynia - Sztorm Mosty I | : |
12.30 – 12.42 | UKS Cisowa - Rozstaje Gdańsk | : |
12.44 – 12.56 | MKS Władysławowo - AP 16 Gdynia | : |
12.58 – 13.10 | Sztorm Mosty II - Gryf Wejherowo | : |
13.12 – 13.24 | Sztorm Mosty I - UKS Cisowa | : |
13.26 – 13.38 | GAP Dąbrowa - Arka Gdynia | : |
13.40 – 13.52 | miejsce w grupie 5A – 5B O 9 MIEJSCE |
|
13.54 – 14.06 | miejsce w grupie IV A - III B |
|
14.08 – 14.20 | miejsce w grupie III A - IV B |
|
14.22 – 14.34 | miejsce w grupie II A – I B |
|
14.36 – 14.48 | miejsce w grupie I A - II B |
|
14.50 – 15.02 | Przegrani IV A - III B / III A - IV B O 7 MIEJSCE |
|
15.04 – 15.16 | Zwycięzcy IV A - III B / III A - IV B O 5 MIEJSCE |
|
15.18 – 15.30 | Przegrani II A - I B / I A - II B O 3 MIEJSCE |
|
15.32 – 15.44 | Zwycięzcy II A - I B / I A - II B O 1 MIEJSCE |
|
Tabele końcowe:
| Grupa A |
|
| Grupa B |
1 |
|
| 1 |
|
2 |
|
| 2 |
|
3 |
|
| 3 |
|
4 |
|
| 4 |
|
5 |
|
| 5 |
|
Klasyfikacja końcowa:
1. …......................................................
2. …......................................................
3. …......................................................
4. …......................................................
5. …......................................................
6. …......................................................
7. …......................................................
8. …......................................................
9. …......................................................
10. …....................................................
|
dzisiaj: 856, wczoraj: 155
ogółem: 4 251 046
statystyki szczegółowe