Sztorm Mosty Cup 2014 - r.2004 i młodsi

• autor: M.Kowalewski, 2014-02-11 18:30

W dniu 9 lutego został rozegrany turniej halowy Sztorm Mosty Cup 2014 dla rocznika 2004. W tym dniu byliśmy gospodarzem a na nasze zaproszenie przyjechały następujące drużyny: SI Arka 2005 ( dwie drużyny), SI Arka 2004 II, Bałtyk Gdynia 2004 (dwie drużyny), Jaguar Gdańsk, Korona Żelistrzewo i KP Gdynia 2004. Turniej rozgrywano systemem ligowym więc każda drużyna zmierzyła się ze sobą. Po prawie 8 godzinach zmagań końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

1. miejsce - Arka Gdynia I 2005

2. miejsce - Korona Żelistrzewo 2004

3. miejsce - Arka Gdynia II 2004

4. miejsce - Arka Gdynia II 2005

5. miejsce - Bałtyk Gdynia II 2004

6. miejsce - Bałtyk Gdynia I 2004

7. miejsce - Sztorm Mosty

8. miejsce - KP Gdynia

9. miejsce - Jaguar Gdańsk

Najlepszy bramkarz turnieju: Dawid Kit (Arka Gdynia 2005)

Król Strzelców: Maciej Hilderbrant (Korona Żelistrzewo)

Najlepszy zawodnik turnieju: Julian Siepietowski (Arka Gdynia 2005)

Naszą drużynę reprezentowali: Jakub Badtke, Krzysztof Kilichowski, Piotr Klinkosz, Alan Król, Bartek Musiał, Adam Sałaciński, Paweł Zbiżek, Dawid Princ, Wiktror Dampc, Mateusz Kilichowski.

Faktem nie do pominięcia jest wspaniała oprawa naszych kibiców podczas turnieju w Mostach, wszyscy uczestnicy turnieju zazdrościli nam takich kibiców oraz byli zachwyceni gorącym i głośnym dopingiem dla naszych zawodników.

W tym miejscu podziękowania dla wszystkich osób, których nie sposób pojedynczo wymieć, a które pomogły w organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

Szczególne podziękowanie dla:

Zespołowi Szkół w Mostach - za udostępnienie sali gimanstycznej

Rico Events - Rysiu Sosnowski - nagłośnienie

Pana Piotra Fosa wraz z synem - sprawy organizacyjne i prowadzenie turnieju

Pana Antoniego Wice - sprawy organizacyjne,

Pana Jerzego Włudzika - wójt gminy - sponsor pucharów,

Naszych kibiców, m.in. Arek Szuflita, Maciej Bułach, Grzegorz Mudlaf, Ania Konkol, Maciej Śmiejkowski, Rafał Konkol, Radek Styn, Andrzej Śliwiński, Józek Stromski i wszyscy rodzice naszych zawodników wraz z dziećmi - pomoc przy organizacji i obsłudze turnieju oraz oprawa i doping.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy już wkrótce...

Turniej ten był dla nas dobrą lekcją gry zespołowej przybyłych drużyn jak i nauczył nas pokory po wygraniu w zeszłym tygodniu turnieju w Rumi. Wiemy nad czym musimy się pracować i nad czym  się skupić aby indywidulane wyszkolenie naszych zawodników było na jak najwyższym poziomie.

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich zawodników, przybyłych drużyn, kibiców i podziękowania dla rodziców  za pomoc.

Następny turniej planujemy zorganizować na boisku trawiastym "Złote Piaski" pod koniec czerwca mamy nadzieję że i tym razem turniej będziemy mogli zaliczyć do udanych bez względu na to, kto wygra - bo liczy się zaangażowanie i miłość do piłki nożnej!

Natomiast w sobotę nasi najmłodsi zawodnicy zagrali w turnieju dla rocznika 2005 organizowanym w Bożym Polu, tam udało się nam zająć 5 miejsce wśród starszych drużyn. Duże brawa i gratulacje za waleczność, serce i duże zaangażowanie naszych zawodników jak i ich rodziców przy pomocy podczas naszych zmagań turniejowych.

W dniu 8 lutego nasi najmłodsi zawodnicy: Dampc Wiktor, Tomek Godlewski, Kilichowski Mateusz, Kilichowski Krzysztof, Artur Marchewicz, Igor Wiśniewski zagrali w turnieju w Bożym Polu gdzie po zaciętej walce ze zajeli ostatecznie 5 miejsce w stawce 10 drużyn. Wielkie brawa za waleczność i zaangażowanie dla naszych zawodników.