Klasa Okręgowa » Gdańsk I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|
Marketing, webmaster:
Andrzej Śliwiński
tel. 513 291 510
e-mail: sliwa7744@tlen.pl
Adam Schröder
e-mail: aschro@gmail.com
W I Kosakowiak-Cup, rozegranym 5.02.2017 r. w Hali Kosakowskiego Centrum Sportowego wygrał zespół Sztormu II Mosty przed Sztormem I Mosty i Dębogórzem Wybudowaniem. Na IV miejscu Turniej ukończył Mistral Pogórze. W Turnieju wzięło udział 10 drużyn.
Puchary za I miejsce wręczał Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, za II - Dyrektor PUK PEKO Zdzisław Jaroni, za III - Prezes GKS Sztorm Mosty Antoni Wica, za IV - Sołtys Kosakowa Andrzej Śliwiński.
Pełne wyniki w rozwinięciu newsa.
GRUPA A | GRUPA B |
Dębogórze - AP Mosty 0:2 Dębogórze Wybudowanie - Sztorm II Mosty 0:0 Suchy Dwór - Dębogórze 2:3 AP Mosty - Dębogórze Wybudowanie 1:1 Suchy Dwór - Sztorm II Mosty 0:3 Dębogórze - Dębogórze Wybudowanie 0:2 AP Mosty - Suchy Dwór 3:0 Sztorm II Mosty - Dębogórze 2:1 Dębogórze Wybudowanie - Suchy Dwór 3:0 (vo) Sztorm II Mosty - AP Mosty 3:0 | Mistral Pogórze - OSP Kosakowo 7:2 Sztorm I Mosty - Kosakowo 4:0 Kazimierz - Mistral Pogórze 0:2 OSP Kosakowo - Sztorm I Mosty 0:6 Kazimierz - Kosakowo 1:2 Mistral Pogórze - Sztorm I Mosty 1:1 OSP Kosakowo - Kazimierz 0:3 Kosakowo - Mistral Pogórze 0:1 Sztorm I Mosty - Kazimierz 6:1 Kosakowo - OSP Kosakowo 5:1 |
Tabela grupy A: | Tabela grupy B: |
1. Sztorm II Mosty: 10 p., 8-1 2. Dębogórze Wybudowanie: 8 p., 6-1 3. AP Mosty: 7 p., 6-4 4. Dębogórze: 3 p., 4-8 5. Suchy Dwór: 0 p., 2-12 | 1. Sztorm I Mosty: 10 p., 17-2 2. Mistral Pogórze: 10 p., 11-3 3. Kosakowo: 6 p., 7-7 4. Kazimierz: 3 p., 5-10 5. OSP Kosakowo: 0 p., 3-21 |
1/2 FINAŁU | MECZ o V m. |
Sztorm II Mosty - Mistral Pogórze 6:0 Sztorm I Mosty - Dębogórze Wybudowanie 1:0 | AP Mosty - Kosakowo 2:2, k. 1:2 |
MECZ o III m. | FINAŁ |
Mistral Pogórze - Dębogórze Wybudowanie 0:4 | Sztorm II Mosty - Sztorm I Mosty 5:0 |
Najlepszy strzelec: Błażej Bonk (Mistral Pogórze) - 9 bramek
Najlepszy bramkarz: Tomasz Świątkowski (Dębogórze Wybudowanie)
Strzelcy: 9 - Błażej Bonk; 7 - Sebastian Karnat; 6 - Mikołaj Gabor; 5 - Michał Freiberg, Filip Żelezik; 4 - Daniel Piesik; 3 - Marcin Ankiewicz, Tomasz Czaplicki, Tobiasz Grylewicz, Tomasz Lewańczyk, Karol Szumotalski; 2 - Mikołaj Ciecierski, Michał Janiak, Dawid Kaleta, Dariusz Kasprzyk, Sebastian Korab, Mateusz Standura, Radosław Styn, Błażej Szefs, Artur Szreder, Marek Wołosz; 1 - Jakub Bartlewski, Mateusz Borucki, Robert Braszka, Jakub Izdebski, Daniel Kaszuba, Mateusz Kowalkowski, Andrzej Śliwiński, Mateusz Śluzek, Krzysztof Toruńczak, Maciej Wardziński, Szczepan Wójcik, Mariusz Zbucki, Krzysztof Ziętara; samobójcze - 2.
Galeria z turnieju: fb.com/KlubSztormMosty
Fot. A. Schröder
|
dzisiaj: 253, wczoraj: 1129
ogółem: 4 251 572
statystyki szczegółowe