Pewne zwycięstwo w 2. kolejce

• autor: aschro, 2017-08-16 08:25

2. kolejka V ligi - Kosakowo, 15.08.2017
GKS Sztorm Mosty - Gedania II Gdańsk 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Niedźwiedzki (7.), 2:0 Jacek Pieprzyk (26.), 3:0 Radosław Kupiec (64.)

W pierwszym meczu tego sezonu w Kosakowie pewnie wygraliśmy z drugą drużyną Gedanii Gdańsk, rehabilitując się za nieudany start sezonu sprzed trzech dni.

Trener przed meczem dokonał kilku zmian w składzie w porównaniu z poprzednim spotkaniem. Sami zawodnicy po wakacyjnej przerwie wchodzą dopiero w tryb meczowy; w klubie pojawiło się parę nowych twarzy, dołączyło kilku młodzieżowców, a kilku grających do tej pory zawodników na boisku nie zobaczymy.

W meczu dobrze zaprezentował się jeden z młodzieżowców - Bartosz Niedźwiedzki, który zdobył dla Sztormu pierwszą bramkę w rozpoczynającym się sezonie, jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Jacek Pieprzyk, a wynik spotkania na 3:0 w drugiej połowie ustalił Radosław Kupiec.

Sztorm Mosty: Eryk Skulich - Bartosz Niedźwiedzki, Mateusz Standura, Jacek Pieprzyk (75. Mateusz Lip), Mikołaj Ciecierski, Tomasz Czaplicki, Mohamed Doumbouya, Radosław Kupiec (65. Damian Przychocki), Kamil Kurdybelski (75. Paweł Chełmikowski), Mirosław Meller (65. Karol Szumotalski), Tomasz Rytlewski.

Gedania II Gdańsk: Krystian Snochowski - Maciej Glaubert, Adam Kierat (35. Oskar Górka), Robert Kohnke, Bogusław Kołodziej (46. Radosław Bakulski)), Daniel Koselski, Bartłomiej Pawluczuk, Jakub Skibrowski (68. Kryspin Kosiedowski), Krystian Snochowski, Dawid Stasiuk, Filip Witkowski (46. Michał Sikora), Krystian Wojnicki.

żółte kartki: Kamil Kurdybelski, Mateusz Standura (Sztorm); Maciej Glaubert (Gedania II).