Przegrana z rezerwami Ba³tyku

• autor: aschro, 2018-06-19 10:03

29. kolejka V ligi - Kosakowo, 16.06.2018 r.
GKS Sztorm Mosty - SKS Ba³tyk II Gdynia 1:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Erwin Kwa¶niak (41.), 0:2 Bartosz Kudyba (50.), 0:3 Petros Ter-Petrosyan (65.), 0:4 Jan Sadowski (68.), 1:4 Marcin Ankiewicz (85.)

W przedostatniej kolejce sezonu, w Kosakowie ulegli¶my drugiemu zespo³owi Ba³tyku Gdynia 1:4 (identyczny wynik - równie¿ na korzy¶æ Ba³tyku - pad³ jesieni± w Gdyni).

Pierwsza po³owa nie zapowiada³a pora¿ki, nasz zespó³ do przerwy stworzy³ wiêcej dogodnych sytuacji i przy odrobinie szczê¶cia móg³ w tej czê¶ci meczu prowadziæ ju¿ 2-3 bramkami. Pod koniec I po³owy spotkania, po kontrze Gdynian i nieco spó¼nionej interwencji bramkarza stracili¶my pierwsz± bramkê. Na pocz±tku II po³owy niefortunnie stracili¶my kolejn± bramkê, a 15 minut pó¼niej - w odstêpie 3 minut - kolejne dwie. Przy stanie 0:4 Ba³tyk nie wykorzysta³ rzutu karnego, a honorow± bramkê dla Sztormu w koñcówce meczu zdoby³ Marcin Ankiewicz.

Sztorm Mosty: Eryk Skulich - Mateusz Polechoñski, Pawe³ Rypel, Miros³aw Meller, Miko³aj Ciecierski, Tomasz Rytlewski, Pawe³ Che³mikowski, Jacek Pieprzyk, Mateusz Standura (56. Daniel Sikora), Bartosz Nied¼wiedzki, Andrzej Zymni (61. Marcin Ankiewicz).

Ba³tyk II Gdynia: Micha³ Bartkowiak - Patryk Rynkowski, Anton Delinac, Jan Sadowski, Krystian Hañski, Petros Ter-Petrosyan, Bartosz Kudyba, Kamil Zaborowski, Maksymilian Nowak, Erwin Kwa¶niak, Jakub Golc.

kartki: brak.