Znakomity występ Sztormowców w miniony weekend

• autor: M_Michal, 2011-05-23 01:41

W minioną sobotę i niedzielę na Złotych Piaskach można było zobaczyć prawdziwy grad goli w wykonaniu Sztormowców. Siedemnaście ! strzelonych bramek i żadna stracona to bilans wszystkich trzech drużyn Sztormu, które rozgrywały swoje mecze ligowe. Więcej w rozwinięciu...

Wszystko zaczęło się w sobotę meczem XXIII kolejki klasy B. Drużyna seniorów pod wodzą Andrzeja Zawadzkiego podejmowała Wicher Łebcz i choć minimalnie, to jednak zwyciężyła 1:0. Można było powiedzieć, że była to tylko cicha zapowiedź tego co wydarzyło się w niedzielę. Prowadzeni przez Pawła Formellę juniorzy D2, jeszcze przed południem rozgromili gości z Lęborka 10:0! Niewiele gorzej zaprezentowali się grający kilka godzin później, będący pod opieką Michała Michalskiego juniorzy C1, którzy swój mecz z KS Chwaszczyno wygrali 6:0!

Trzy mecze na Złotych Piaskach, bilans bramkowy 17:0 i komplet punktów dla Sztormu. Tak udanego weekendu nie mieliśmy już dawno!

Zwycięstwem seniorzy zrobili kolejny krok do awansu do A klasy. Do końca rozgrywek zostały jeszcze trzy kolejki, a wśród nich arcyważne spotkanie z zajmującym trzecią lokatę Klifem Chłapowo. Bardzo cieszy, że WRESZCIE bramkę dla Sztormu zdobył JACEK RADTKE, który po raz kolejny pokazał, że nie tylko świetnie gra w obronie ale także potrafi zagrozić bramce rywali oraz to, że Sztormowcy zdołali, zwłaszcza w pierwszej połowie, praktycznie zdominować rywala, który na naszą połowę "zaglądał" tylko okazjonalnie.

Tym razem można powiedzieć, że gra cieszyła bardziej niż wynik, bo okazji do zwiększenia rozmiarów zwycięstwa nie brakowało, a niestety o 3 punkty niespokojni byliśmy do samego końca. Wszak jedna udana kontra Wichru mogła zniweczyć całe 90 minut niezłej gry. (na koniec jeszcze warto dodać, że mecz sędziował emerytowany arbiter, który niestety popełnił masę błędów myląc się zarówno w jedną jak i drugą stronę)

Zupełnie inny przebieg miały natomiast mecze naszych juniorów. Tam nie było mowy o żadnej "nerwówce". Od początku do końca dominowali Sztormowcy i na pierwsze bramki wcale nie kazali sobie długo czekać. Ponadto poza niezłą skutecznością, momentami wręcz imponowali odbiorem piłki i z reguły bardzo szybko rozbijali ataki gości. Nie można też nie wspomnieć, że dla juniorów D2 był to siódmy mecz w tym sezonie (zaczynali sezon od rundy rewanżowej) i zarazem szóste zwycięstwo. Z dorobkiem 18 punktów pną się w górę tabeli i są już na piątym miejscu!

(Młodzi Sztormowcy C1 i D2, my trenerzy jesteśmy z Was wszystkich bardzo zadowoleni i dziękujemy Wam za świetne zawody. P,Formella, M. Michalski, A. Zawadzki)

Junior D2 (rocznik 1999 i młodsi):

Miłosz Zawadzki, Marek Kaszuba, Tadeusz Kubiak, Paweł Świątczak, Michał Trocki, Robert Szreder, Przemysław Feldt, Dawid Pliński, Artur Terpiłowski, Szymon Wiatrowski, Kamil Lewandowski

Bramki:

Kamil Lewandowski 3, Szymon Wiatrowski 2, Artur Terpiłowski 2, Tadeusz Kubiak 2, Dawid Pliński

Junior C1 (rocznik 1996 i młodsi):

Krzysztof Bach, Artur Stromski, Krzysztof Stromski, Daniel Kerschke, Bartosz Stankiewicz, Mateusz Misztal, Michał Buchert, Tomasz Czaplicki, Przemysław Marszałkowski, Piotr Rogocki, Brajan Macholla

Bramki:

Brajan Macholla 2, Piotr Rogocki, Artur Stromski, Michał Buchert, samobójcza

autor: ~Brajan #8 (c) c1 2011-05-23 16:00:10

avatar Tak sie gra chlopy !!!!!!!!!!!!! trener michal ogarnij strone nasza